Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu


Yapı Kredi Bankası’nın ayrıcalıklarla dolu World Card dünyasına katılmak için tercih edebileceğiniz başvuru yöntemlerinden, World Card özelliklerinden ve öne çıkan detaylarından haberdar olmak için içeriğimizin devamını okuyabilirsiniz.

“Türkiye’nin En Bonkör Kartı” sloganı ile milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip World Card; kullanıcılarına taksitli alışveriş, bol bol World puan, nakit avans, harcama taksitlendirme, anında kredi, otomatik ödeme talimatı gibi sayısız avantaj sunuyor.

Yapı Kredi Bakası World Card Başvuru Yöntemleri

World Card ayrıcalıklarından faydalanmak için dilerseniz ATM’leri, dilerseniz banka şubelerini, dilerseniz mobil ve internet bankacılığını, dilerseniz telefon ve SMS bankacılığını tercih edebilirsiniz. Yapı Kredi Bankası müşterileri tüm kanalları kullanabilirken, banka müşterisi olmayanlar mobil ve internet bankacılığı hariç diğer yöntemleri kullanarak yeni kart taleplerini iletebilirler.

Mobil Bankacılık ve İnternet Bankacılığı ile Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası müşterilerinin tercih edebileceği mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu için cep şube ve mobil şube şifresi almanız gerekmektedir. Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi olan 444 0 444’ü arayarak yeni bir şifre talebinde bulunabilirsiniz. Ardından mobilden veya worldcard.com.tr’den online bankacılığına giriş yaparak kart başvurusunu yapabilirsiniz.

SMS ile Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Gerek bankada hesabı olanların, gerekse daha önceden Yapı Kredi Bankası ile çalışmayanların tercih edebileceği SMS ile yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yöntemini şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

World Adios Kart Başvurusu: ADIOS -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e gönderebilirsiniz.

World Card Kredi Kartı Başvurusu: WORLD -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e gönderebilirsiniz.

KoçAilem Kredi Kartı Başvurusu: KOCAILEM -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e gönderebilirsiniz.

World Gold Kart Kredi Kartı Başvurusu: GOLD -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e gönderebilirsiniz.

Play Kredi Kartı Başvurusu: PLAY -bir boşluk- TCKN yazıp 4421’e gönderebilirsiniz.

İnternet Kanalı ile Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Worldcard.com.tr adresine giderek, “Hemen Başvur” menüsü üzerinden kolay birkaç adımda işleminizi halledebilirsiniz. 7 gün 24 saat kredi kartı başvurunuzu internet sitesi aracılığı ile yapabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı ile Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi olan 444 0 444 numaralı hattı arayarak dilediğiniz an World Card kredi kartı başvurunuzu telefon bankacılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu hat üzerinden World Card ücretleri, güncel kampanyalar, nakit avans vade ve faiz oranları, işlem ücretleri gibi konularda aklınıza takılan soruları da iletebilirsiniz.

ATM ve Şubeler Aracılığı ile Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Banka şubeleri aracılığı ile banka müşterileri ve yeni müşteri olmak isteyenler Yapı Kredi Bakası World Card kredi kartı başvurularını tamamlayabilirler. Mesai saatleri içerisinde açık olan Yapı Kredi Bankası, başvuru talepleri için T.C. kimlik kartı veya nüfus cüzdanı ile şahsen başvuru şartı aramaktadır. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş olanlar bu kredi kartından yararlanabilir.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Başvuruları Hangi Kriterlere Göre Değerlendiriliyor?

Diğer bankacılık ürünlerinden olan ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, kişisel krediler ve konut kredisi türlerinde olduğu gibi; kredi kartı başvurularında da gelir durumu ve kredi skoru kriterleri dikkat alınır. Yukarıda belirtmiş olduğumuz başvuru yöntemlerinden hangisini tercih ederseniz edin; yapılacak olan değerlendirmede bu hususlara bakılır. İlk yıl kart limitleri gelirin en fazla 2 katına kadar çıkabilirken, sonraki yıllarda aylık gelir miktarının en fazla 4 katına kadar limit sınırı belirlenir

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Kredi Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 2,02

Gecikme Faizi : 2,52

Nakit Avans Faizi : 2,02

Sonradan Taksit Faizi : 2,02

Taksitli Nakit Avans Faizi : 2,02

Adres :Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. – Bankacılık Üssü

Akse Mahallesi – Rahmi Dibek Caddesi No: 275 Çayırova / Kocaeli

90(262) 647 10 00


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir