Worldcard Kredi Kartı Başvurusu


Worldcard kredi kartı bireysel ve kurumsal seçenekleriyle birbirinden farklı fırsatlar sunan avantajlı bir üründür. Yapı Kredi Bankası’nın 25 yıldır Türkiye’nin her yerinde en çok kullanılan Worldcard kredi kartı, World puan tanımlı ve hayatınızı kolaylaştıracak fırsatlarla doludur. Worldcard kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz yöntemlere içeriğimizden ulaşabilir, sağladığı avantajlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

SMS ile Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası’na SMS ile kredi kartı başvurusunda bulunurken, WORLD yazıp T.C kimlik numaranızı da ekledikten sonra 4407’ye kısa mesaj göndermelisiniz. Yapı Kredi Bankası’nın herhangi bir şubesinde müşteri sözleşmeniz olması halinde kartınız adresinize kurye ile ulaştırılacaktır. Onay SMS’i geldiğinde bankanın müşterisi değilseniz, size en yakın şubeye uğrayabilirsiniz.

İnternetten Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın web sitesi üzerinde dilediğiniz World kartı talep edebileceğiniz başvuru formu bulunmaktadır. T.C kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı ilgili forma yazarak hemen başvuru yapabilirsiniz. Bilgileriniz banka tarafından koruma altına alınır.

Telefon Şubeden Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Yapı Kredi Bankası çağrı merkezi iletişim numarası 444 0 444’tür. Sesli yanıt sistemine bağlandığınızda, 5 ve 2’yi tuşlayarak telefon şubeden worldcard kredi kartı başvurusu için müşteri danışmanına bağlanacaksınız. Kredi başvurunuz hakkında bilgi almak ve takip etmek için ise sırasıyla 5 ve 1 tuşlamalıdır.

Mobilden ve İnternetten Worldcard Kredi Kartı Başvurusu

Akıllı telefon uygulaması olan Yapı Kredi Mobil’i cep telefonunuza indirerek mobilden veya bankanın web sitesine giderek internet şubeden Worldcard kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. Bu hizmeti alabilmek için banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra “Yapı Kredi Mobil Ürün ve Başvurular”, “Kredi Kartı Başvurusu” adımlarını takip etmelisiniz.

Worldcard Kredi Kartı Özellikleri

Süper Taksit: Yapı Kredi Bankası üye iş yerlerinden alışveriş yaptığınızda, harcama tutarını 12 aya varan vade ve %2,25 faiz oranıyla taksitlendirebilirsiniz. Süper taksit özelliğinden yararlanabilmek için ödeme yapmadan kasa görevlisine talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Harcama Taksitlendirme: Nakit harcamalarınızı 2 veya 3 ay vade ve %1,20-%2,40 faiz oranlarıyla sonradan taksitlendirebilirsiniz. Bunun için cep telefonunuza gelen SMS’e onay vermelisiniz.

Taksit Ekleme: Taksitli yaptığınız alışverişiniz için isterseniz 1, 2 veya 3 ay daha taksit ekleyebilirsiniz. İşlem Yapı Kredi mobil ve internet şubeden gerçekleştirilebilir.

Kredi Kartı Ödeme Güvencesi: İstem dışı işsizlik ve geçici iş göremezlik durumlarında kredi kartı borcunuzu 15.000 TL’ye kadar ödeme güvencesine alan sistemdir. Gündelik hastane tazminatı teminatı da tanımaktadır. Teminat tutarı alışverişinize göre değişmektedir. Örneğin, 1.000 TL borç tutarında 10 TL prim kartınıza borç olarak yansıtılır. Aylık prim tutarı maksimum 100 TL’dir.

Harcama Ertele: Peşin harcamalarınızı taksitlendirebildiğiniz gibi 1, 2 veya 3 ay sonraya da erteleyebilirsiniz. İnternet veya mobil şubeden kredi kartı dönem içi hareketlerinden erteleme talimatı verilebiliyor.

Limit Artırım Talebi: Worldcard kredi kartı limit artırımı hizmetinden yararlanmak isterseniz, LIMIT yazıp aralarında boşluk bırakarak kart numaranızın son 6 hanesi ile aylık gelirinizi (noktalama işareti olmadan) de ekledikten sonra 4411’e SMS gönderebiliyorsunuz. Cep telefon numaranızın limit artırım taleplerinde bankada güncel olması gerekmektedir.

Worldcard Yıllık Üyelik Ücretleri

Yapı Kredi Bankası’nın World Eko kredi kartına başvurarak yıllık üyelik ücreti ödemeyebilirsiniz. Aidatsız Worldcard kredi kartı temassız özellikte olup, taksitli nakit avans, fatura ödeme, taksitli alışveriş yapma ve World puan kazanma hizmetlerini sağlamaktadır. Diğer Worldcard kredi kartlarının yıllık üyelik ücretleri şöyledir;

  • Temassız Worldcard kredi kartı: 104 TL
  • Worldcard Gold kredi kartı: 117 TL
  • Worldcard Platinum kredi kartı: 133 TL

Worldcard Kredi Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 2,02

Gecikme Faizi : 2,52

Nakit Avans Faizi : 2,02

Sonradan Taksit Faizi : 2,02

Taksitli Nakit Avans Faizi : 2,02

Adres :Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. – Bankacılık Üssü

Akse Mahallesi – Rahmi Dibek Caddesi No: 275 Çayırova / Kocaeli

90(262) 647 10 00


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir