Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu


Türkiye’nin her ilinde bulunan Vakıfbank üye iş yeri ağı sayesinde Vakıfcard ile harcamalar taksitli olarak yapılabilir; Worldpuan kazanılabilir; otomatik ödeme talimatı ve nakit avans gibi  sayısız avantajdan yararlanılabilir. Vakıfbank’ın birçok farklı kesim için geliştirdiği Vakıfcard ailesi: Klasik Kart, Gold Card, Express Card, Platinum Kart, Tercih Kart ve Sanal Kredi Kartı’nı içerir. Her bir kartın ayrıcalıkları farklı olsa da, Sanal Kart haricindeki diğer kartlar taksitli alışveriş yapabilir, nakit avans çekebilir, harcama taksitlendirme yapabilir, otomatik ödeme talimatı verebilir. Yazımızın devamında sizlere Vakıfbank’ın tasarlandığı Vakıfcard kredi kartı başvurusu yöntemlerini, Vakıfcard özelliklerini açıklayacağız.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Kolay başvuru adımları ve hızlı değerlendirme süreci gibi öne çıkan özelliklere sahip Vakıfcard başvurularınız için birçok farklı yöntemi tercih  edebilirsiniz. ATM ve Vakıfbank şubeleri, online kanallar, SMS bankacılığı ve mobil bankacılık gibi başvuru yöntemlerini kullanabilirsiniz.

ATM ve Şubelerden Vakıfbank Vakıfcard Kredi Kartı Başvurusu

Her ilde ve ilçede bulunan Vakıfbank şubelerinden herhangi birisine, şahsen başvuruda bulunarak Vakıfcard sahibi olabilirsiniz. Eğer bankanın müşterisi değilseniz; 10 dakikada bankalardan hesap oluşturabilir, kredi kartınızı temin edebilirsiniz. Bankalar yalnızca mesai saatleri içerisinde işlem kabul ederken, 7 gün 24 saat banka ATM’lerinden hızlı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ATM’ler üzerinden hem banka müşterileri, hem de bankanın müşterisi olmayanlar işlemlerini gerçekleştirebilir.

Telefon Bankacılığı ile Vakıfbank Vakıfcard Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank Çağrı Merkezi’ni dilediğiniz bir an arayarak Vakıfcard kredi kartı için başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Vakıfbank Çağrı Merkezi’nin telefon numarası 0 850 222 07 24 üzerinden kart hakkındaki sorularınızı, ücret ve aidat detaylarını, limit bilgilerini de öğrenebilirsiniz.

Mobil Bankacılık ile Vakıfbank Vakıfcard Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık şifrenizle ve T.C. kimlik numaranızla Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yaparak cep telefonunuzdan Vakıfcard başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu yöntemi kullanmak için Vakıfbank müşterisi olmanız gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı ile Vakıfbank Vakıfcard Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank müşterileri, internet şubeye giriş yaparak hızlı ve kolay birkaç adımda kredi kartı başvurularını yapabilir. Bunun için 7 gün 24 saat işlem gerçekleştirebilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş yapabilmek için banka müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifresine sahip olmanız gerekir.

SMS ile Vakıfbank Vakıfcard Kredi Kartı Başvurusu

Cep telefonunuzdan hem mesai saatleri içerisinde hem de mesai saatleri dışında SMS ile Vakıfbank Vakıfcard kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. SMS ile Vakıfcard kredi kartı başvurusu için yeni bir SMS metin mesajı oluşturup, “VB – bir boşluk – TCKN” bilgilerini yazarak 5724’e gönderebilirsin. Ardından kart başvurunuz değerlendirmeye alınır ve en kısa sürede tarafınıza başvuru detayı hakkında bilgi iletilir.

Vakıfbank Kredi Kartı Çeşitleri ve Avantajları

Vakıfbank Klasik Kart: Vakıfbank müşterilerinin en çok tercih ettiği, yüz binlerce kullanıcısı ile Türkiye’nin en çok talep gören kredi kartlarından birisidir. Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizi limitini dahilinde yapabilir; taksitli nakit avans, nakit avans, otomatik ödeme talimatı gibi özelliklerden yararlanabilir, bedava WorldPuan kazanabilirsiniz.

Vakıfbank Gold Kart: Vakıfbank üyesi iş yerlerinden yapılan alışverişlerde taksi imkanından yararlanabilir, nakit avans çekebilir, otomatik ödeme talimatı verebilir, peşin yapılan harcamalarınızı taksitlendirebilir, yurtdışında tek  seferde yapmış olduğunuz 100 Dolar ve üzeri alışverişlerinizde %5 indirim ayrıcalığından da yararlanabilirsiniz.

World Sanal Kredi Kartı: Online ödemelerinizi en güvenli şekilde gerçekleştirmek için; kendinizin belirlemiş olduğu bir limit dahilinde sanal kredi kartı oluşturabilirsiniz.

Express Vakıfcard: Kart aidatı ödemeksizin kullanabileceğiniz Express Vakıfcard, taksitli alışveriş, bedava WorldPuan gibi avantajlara sahiptir.

Vakıf Bank Kredi Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres : Genel Müdürlük : Saray Mahallesi Dr. Adnan Büyükdeniz Caddesi No:7/A-Be/İstanbul 34768 Ümraniye
Telefon: +90 216 724 10 00  Faks: +90 216 724 39 09


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir