Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu


Türkiye Finans kredi kartı Happy kart ile bonus kazanabilir, asistan hizmetlerinden yararlanabilir ve avans limitinizden nakit para çekebilirsiniz. Silver, Gold ve Platinum kart seçeneklerinin yanı sıra Türkiye Finans’ın aidatsız kredi kartı (Happy Zero) da bulunuyor. Happy kartın kullanıcılarına sunduğu fırsatlar bunlarla da sınırlı değildir. Alışveriş sırasında ve sonrasında indirim ve taksitlendirme gibi çeşitli fırsatlar sağlıyor. İçeriğimizde Türkiye Finans kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz yöntemler ve kart özelliklerine değinilmiştir. İnceleyerek hızlı kart başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İnternetten Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans web sitesinden Happy Bonus kredi kartı başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Kişisel verileriniz kanun kapsamında korunduğundan güvenle başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru formunda T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızın bilgisi talep edilmektedir. Ardından cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da ekrandaki alana yazarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Telefon Şubeden Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın iletişim merkezi telefon numarası 0850 222 22 44’tür. Telefon numarasını aradıktan sonra “Başvuru İşlemleri” ve “Kredi Kartı Başvurusu Yapma” adımlarını takip ederek müşteri danışmanına bağlanabilirsiniz. Direkt müşteri hizmetlerine bağlanmak için sesli yanıt sistemine ulaştıktan sonra telefonunuzdan 2’yi tuşlayabilirsiniz.

SMS ile Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Finans’a hızlı kart başvurusu yapmak isteyenler, cep telefonlarından HAPPY yazıp T.C kimlik numaralarını da ekleyerek, 2442’ye kısa mesaj göndermelidir. Bu hizmetten hem banka müşterileri hem de müşteri olmayanlar yararlanabilir. Yapılan değerlendirme neticesi SMS ile bildirilir.

İnternet ve Mobil Şubeden Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın müşterileri internet veya mobil şubeden bilgileriyle giriş yaparak Türkiye Finans kredi kartı başvurusu talebinde bulunabilir. Başvurular menüsü altından kredi kartı başvurusunu tercih ettikten sonra istediğiniz kart için seçim yapmanız istenecektir. Ardından formda gerekli bilgileri doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy Kredi Kartı Özellikleri

  • Happy kredi kartı ile harcama yaptıkça bonus kazandıran avantajlı bir karttır. İstediğiniz an kart limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Bankadan ilk kez kart kullanmaya başlıyorsanız, limit artırım talebi için en az birkaç ekstre dönemi geçmelidir.
  • Taksitle özelliğiyle üst limit sınırı olmadan nakit yaptığınız harcamaları 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Harcamanın dönem içi hareketlerinde görüntülenmesi (provizyon alması) ve ekstreye yansımamış olması gerekiyor.
  • Kartınızla harcama sözü vererek ekstra bonus kazanma hizmeti bulunmaktadır.
  • Happy kart limitinizden avans kullanarak nakit para çekebilirsiniz. Nakit avans Türkiye Finans ATM’leri, internet ve mobil şube, çağrı merkezi ve şubeler aracığıyla kullandırılmaktadır. ATM dışında kanallardan nakit avans çekilmesi halinde tutarın aktarılacağı vadesiz hesabınızın olması gerekiyor.
  • Herhangi bir ücret veya komisyon talep etmeden, Türkiye Finans kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Faturaların adınıza kayıtlı olmasına da gerek yok.
  • Happy Asistan özelliği yol yardımı, medikal yardım, konut yardımı, bilgi ve rezervasyon hizmetleri ve organizasyon hizmetleri konularında asistanlık hizmeti vermektedir. İşlem yapmak için 0850 22 22 44 numaralı iletişim hattını arayabilirsiniz.
  • Temassız ödeme özelliğiyle şifresiz günlük tek seferde 120 TL’ye, toplamda 360 TL’ye kadar alışveriş yapabilirsiniz.
  • Türkiye Finans kredi kartınızla internet bankacılığı, mobil şube, telefon şube ve ATM kanalından anlık fatura ödeyebilir, TL yükleyebilirsiniz.
  • Türkiye Finans aidatsız kredi kartı, alışveriş, nakit avans, sonradan taksit, fatura talimatı verme ve anlık ödeme gibi hizmetlerden yararlanmak mümkün oluyor. Bonus kazandıran ve indirimli alışveriş yapmaya olanak veren hizmetler için ücret talep edilebilir.

Türkiye Finans Kredi Kartı Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 2,02

Gecikme Faizi : 2,52

Nakit Avans Faizi : 2,02

Sonradan Taksit Faizi : 2,02

Taksitli Nakit Avans Faizi : 2,02

Adres :Genel Müdürlük : Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No:6 Ümraniye/İstanbul ​

Telefon: ​0216 676 20 00


Like it? Share with your friends!

1

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir