TEB Kredi Kartı Başvurusu


TEB kredi kartları genel anlamıyla; Bonus kart, CEPTETEB kart, She kart ve Sade kart seçenekleriyle sunulmaktadır. Bunlardan Sade kart TEB aidatsız kredi kartıdır. CEPTETEB kart özel paketler sunan kredi kartı ve She kart ise kadınlara özel indirimlerin tanımlığı olduğu üründür. İçeriğimizde kartların özelliklerini detaylı olarak inceleyebilir, TEB kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz kanalları öğrenebilirsiniz.

İnternetten TEB Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın web sitesinde bulunan TEB kredi kartı başvuru formunu doldurarak internetten başvuru talebi oluşturabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi (T.C kimlik numarası ve cep telefonu) belirttikten sonra forma sırasıyla kartın olmasını istediğiniz limit bilgisini, çalışma, gelir ve adres bilginizi yazarak işleminizi onaylayınız. Banka en kısa süre içerisinde başvuru talebinizi değerlendirecektir.

SMS ile TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB kredi kartı başvurunuzu şubeye gitmeden yapabileceğiniz diğer yöntem SMS bankacılığıdır. Hangi kart talebiniz olursa olsun T.C kimlik numaranızı 4466’ya SMS ile gönderebilirsiniz. Onay alması halinde TEB müşteri danışmanınız cep telefonunuzdan ulaşarak başvuru formunuzu dolduracaktır. Banka müşterisiyseniz kartınız sesli onay vermenizin ardından basılarak adresinize gönderilecektir.

İnternet ve Mobil Şubeden TEB Kredi Kartı Başvurusu

Banka müşterisiyseniz internet veya mobil şubeden TEB kredi kartı başvurusu yapabiliyorsunuz. CEPTETEB kredi kartı, Bonus kart ile aynı özellikleri taşır. Bonus karta ek olarak indirimli alışveriş yapabileceğiniz programlara dahil olma fırsatı sunmaktadır. Başvurunuz onaylandığında kart özellikleri de CEPTETEB avantajları tanımlı olarak basılır.

Telefon Şubeden TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB çağrı merkezi iletişim numarası 0850 200 0 666’dır. Telefon şubeyi arayarak müşteri danışma aracılığıyla TEB kredi kartı başvuru formunu doldurabilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra onay almanız halinde, talep ettiğiniz kart basılarak adresinize kurye ile ulaştırılır. Banka müşterisi değilseniz onaylanan kartınız için şubeye gitmeniz istenecektir.

TEB Kredi Kartı Özellikleri

Bonus ailesinden TEB kredi kartı, taksitli ve nakit alışveriş yapabileceğiniz ürün özelliklerine sahiptir. Kartınızla nakit avans çekebilir, para transferi yapabilirsiniz. Harcamalarınızı daha kolay ödeyebilmeniz için ve avantajlı fırsatların tanımlı olduğu TEB kredi kartı özellikleri şöyledir;

İster Taksitlendir İster Ötele: 100 TL ve üzeri nakit harcama yaptığınızda, tutar dönem içi hareketlerine yansıdığında %2 faiz oranı ve 3, 6 veya 9 ay vade ile taksitlendirebiliyorsunuz. İsterseniz de aynı faiz oranıyla harcamanızı 1,2 veya 3 ay erteleyebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans: TEB kredi kartı limitinize bağlı olarak toplamda 10.000 TL’ye kadar 3 ile 12 ay vade arasında taksitli nakit para çekebilirsiniz. ATM kanalından tek seferde 2.000 TL, toplamda 4.000 TL’ye kadar nakit avans kullanılabilir.

Düzenli Limit Arttırımı: TEB’de kayıtlı cep telefonu numaranızla LIMIT yazıp 4616’ya kısa mesaj göndererek, düzenli limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Uygun olması halinde banka 15 gün öncesinden bilgi vererek limitinizi güncelleyecektir.

Otomatik Fatura Talimatı: Bankaya fatura talimatı vererek ücretsiz ve faizsiz ödemelerin otomatik olarak karttan çekilmesi için talep verebilirsiniz. Fatura takibine gerek duymadan, ekstreniz kesildiğinde tutarı kartınıza yansıtılacaktır.

Ekstre Seçimi: Yurt dışında yaptığınız harcamaları  ekstrenize TL, Euro veya USD olarak yansımasını talep edebilirsiniz.

She Kredi Kartı Özellikleri

  • Kadınlara özel hazırlanan She kart, 200 TL ve üzeri giyim, kozmetik ve çocuk giyim harcamalarda %5 indirim fırsatı sunuyor.
  • Sağlık, kuaför ve cilt bakım harcamalarınız kartınızla yaparak 3 taksit imkanından yararlanabilirsiniz.
  • Çilingir, çekici ve camcı gibi asistan hizmetlerinden She kart kullanıcıları ücretsiz olara yararlanıyor. İhtiyaç duyduğunuzda 0850 200 0 666 numarayı aramanız yeterlidir.

Teb Kredi Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.70

Sonradan Taksit Faizi : 1.70

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.70

Adres :Türk Ekonomi Bankası A.Ş.

TEB Kampüs C ve D Blok  Saray Mah. Sokullu Cad. No:7A – 7B Ümraniye 34768 / İSTANBUL

Türk Ekonomi Bankası Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0216 635 35 35


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir