Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu


Şekerbank birbirinden özel fırsatlar sunan Şeker Bonus Kart, Memleketim Bonus Kart, Bütçem Benim Bonus Kart, Şeker Kart ve Taraftar Kart ürünleriyle hizmet vermektedir. Yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızda kullanabileceğiniz kredi kartlarıyla harcama yaptıkça bonus kazanırsınız. Peşin ve taksitli alışveriş ile nakit avans işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. İçeriğimizden Şekerbank kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz adımları takip edebilir, size uygun olanı seçmek için kart özelliklerini ve yıllık üyelik ücretlerini inceleyebilirsiniz.

SMS ile Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank’a SMS ile üç farklı kart için başvuruda bulunabilirsiniz. Şeker Bonus Kart için BONUS, Bütçem Benim Bonus Kart için BUTCEM, Şeker Kart için SEKERKART yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp, T.C kimlik numaranızla birlikte 1953’e SMS atabilirsiniz. Banka müşterisi olanlar, olumlu yanıt aldıklarında kartları sistemlerde kayıtlı adrese gönderilecektir. Bilgilerinizin güncel olmaması halinde bankanızla iletişime geçmelisiniz.

Telefon Şubeden Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Şekerbank çağrı merkezi iletişim numarası 0850 222 78 78’dir. Bu numarayı arayarak sesli yanıt sisteminden “Kart İşlemleri” ve “Başvuru” menüsünü tuşlayarak kart başvurunuzu müşteri danışmanına iletebilirsiniz. Değerlendirme sonucunuz cep telefonunuza SMS ile bildirilecektir.

İnternetten Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın web sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu alınmamaktadır. Şekerbank kredi kartı başvurusu şubeler, SMS, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı üzerinden alınmaktadır.

İnternet Bankacılığından Şekerbank Kredi Kartı Başvurusu

Bireysel kredi kartı başvurularında bulunmak isteyen Şekerbank müşterileri, internet bankacılığından talep oluşturabiliyor. Şifrenizle dijital sisteme giriş yaparak “Başvurular” menüsü altından dilediğiniz kartı seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Şekerbank Kredi Kartı Özellikleri

Şekerbank Bonus Kredi Kartı: Taksitli ve tek çekim alışveriş yaptıran, avans çekme özelliği bulunan kredi kartı, harcamalarınızda bonus puan kazanmanızı sağlamaktadır. Kartınızı kullanarak yapacağınız ilk harcamanız için 15 TL değerinde bonus kartınıza yüklenecektir. Kartınızın limitinden faturalarınızı ödeyebilir veya Şekerbank’a talimat verebilirsiniz. %2 faiz oranıyla ve 2-12 ay arasında vade seçeneklerle, peşin harcamalarınızı (100 TL ve üzeri) sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Memleketim Bonus Kart: Bonus kartın tüm özelliklerini taşımaktadır. Bu kart yalnızca T.C uyruklu ancak yurt dışında yaşayan kişiler için uygunDUR. 30. 000 TL’ye kadar nakit veya taksitli avans kullanmaya açıktır. Nakit avansınızı yurt dışında bulunan ATM’lerden ücretsiz olarak çekebilirsiniz.

Bütçem Benim Bonus Kart: Aylık harcama limitinizi kendinizin belirlediği kredi kartı ürünüdür. Böylece ekstre borcunuz sürpriz olmaz.

Şeker Kart: Şekerbank aidatsız kredi kartıdır. Alışveriş ve avans limitleri tanımlıdır. Peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirmeye onay vermektedir. Düzenli fatura talimatı verip, anlık fatura ödemeleri de yapabilirsiniz.

Taraftar Kart: Boluspor Şeker Bonus kredi kartı, kulübünüze destek verebileceğiniz bir kart ürünüdür. Bonus kart hizmetlerinin tamamı taraftar kartınıza da tanımlıdır. Kartınızla Bonus Program Ortağına dahil olarak aylık %20’ye varan ekstra bonus puan kazanabilirsiniz.

Koop Kart Bonus Kredi Kartı: S.S Tüketim Kooperatifleri Merkez Birliği’ne bağlı kooperatifler için hazırlanan bir karttır. Kullanıcılarına özel indirim fırsatları sunar.

Şekerbank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücretleri

Yıllık üyelik ücreti ödemek istemeyen müşterileri için bankanın Şeker Kart’ına başvuru yapabilirsiniz. Şekerbank kredi kartı yıllık üyelik ücretleri şöyledir;

  • Şeker Bonus Kredi Kartı: 98 TL (Ek kart 49 TL)
  • Memleketim Bonus Kredi Kartı: Ücretsiz
  • Bütçem Benim Bonus Kredi Kartı: 98 TL (Ek kart 49 TL)
  • Şeker Premium Kredi Kartı: 132 TL (Ek kart 66 TL)
  • Şeker Plus Kredi Kartı: 115 TL (Ek kart 58 TL)
  • Koop Kart Bonus Kredi Kartı: Ücretsiz

ŞekerBank Kredi Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :Genel Müdürlüğün Bulunduğu Adres:   Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad.

               No: 1/1A, 34415 Kağıthane İSTANBUL          Telefon No:  0(212) 319 70 00


Like it? Share with your friends!

1

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir