QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu


Bireysel portföyde kart başvurusu yapabileceğiniz QNB Finansbank kredi kartları, Cardfinans, Cardfinans Xtra, Cardfinans Emekli ve Cardfinans Hemşire’dir. Bankaya üniversite öğrencileri de kredi kartı başvurusunda bulunabiliyor. Ayrıca Cardfinans Fix ise aidat ödemeden kullanabileceğiniz kredi kartıdır. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu yaparken şubeye gitmenize gerek bulunmuyor. İçeriğimizde kart özelliklerini göz önünde bulundurarak, kart başvurusu yapabileceğiniz yöntemleri inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Cardfinans Kredi Kartı Özellikleri

Alışveriş yaptıran ve nakit ihtiyaçlarınıza çözüm sunan Cardfinans kredi kartı, çeşitli programlara dahil olduğunuzda harcamalarınıza indirimler sağlamaktadır. Örneğin, market ve benzin harcamalarını kartınızla yapıyorsanız, programa dahil olarak her ay ekstrenizi %5 indirimle ödeme imkanına sahip olursunuz.

Ekstre borcunuzu ödemekte zorlandığınızda, Cardfinans kredi kartı özelliklerinden ekstre taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Bu durumda ekstrenizin asgari ödemesini yaparak gecikmeye düşmeden kalan borcunuzu taksitlendirirsiniz.

50 TL ve üzeri nakit harcamalarınız ise ihtiyaç anında sonradan taksitlendirilebiliyor.

Bankanın diğer kart hizmetleri ise ücretsiz fatura talimatı, ücretsiz taksitli nakit avans, harcama öteleme, eğitim ve sağlık paketi, karttan para transferi, altın biriktiren hesap, taksit mola ve para puan kazanımıdır.

QNB Finansbank’a Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın müşterilerine ve ilk kez QNB Finansbank’tan kredili ürün kullananlara şubeye gitmeden kart başvurusu hizmeti bulunmaktadır. Başvurunuzu internetten, internet ve mobil bankacılıktan, telefon şubeden ve SMS yoluyla yapabiliyorsunuz.

İnternetten QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı başvuru formunu doldurarak, QNB Finansbank internet sitesinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. T.C kimlik numarası, ad-soyad ve cep telefonu numaranızı yazdıktan sonra başvuru koşullarını kabul ederek hemen başvuru yapmak mümkündür. QNB Finansbank birkaç dakika içerisinde değerlendirme yaparak, sonucunuzu SMS ile bildirecektir.

Dijital Kanallardan QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın müşterisiyseniz mobil veya internet şubeden QNB Finansbank kredi kartı başvurusunu hızlı bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz. Şifreniz yoksa cep telefon numaranızın bankada güncel olması halinde internetten yeni şifre tanımlayabiliyorsunuz. Başvurular ve kredi kartı başvurusu adımını takip ettiğinizde, gerekli bilgiler ekrana yansıtılacaktır. Bilgilerinizi doğru bir şekilde girmeniz, değerlendirmenin daha hızlı sonuçlandırılmasını sağlayacaktır.

Telefon Şubeyi Arayarak QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank çağrı merkezi numarası 0850 222 0 900’dür. 7 gün 24 saat müşteri temsilcileriyle görüşerek kart başvurusu talebinizi iletebiliyorsunuz. Müşteri temsilciniz talep edilen limit, gelir ve diğer kişisel bilgilerinizi kaydederek başvurunuzu değerlendirme sürecine alacaktır. Sonucunuz olumlu değerlendirildiğinde, banka müşterisiyseniz şubeye gitmeden kartınız en kısa sürede adresinize gönderilir. Müşteri değilseniz bankaya giderek sözleşmenizi imzalamanız gerekebilir.

SMS ile QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank hızlı kart başvurusunda bulunabileceğiniz bir diğer yöntem SMS bankacılığıdır. SMS ile kart talep ederken yalnızca T.C kimlik numaranızı cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne yazarak, 5030’a SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Olumlu değerlendirilen başvurularda müşteri temsilcisi tarafından aranırsınız. Şubeye giderek de SMS ile değerlendirme sonucunuza göre istediğiniz kartı belirtebilirsiniz. Kartınız hazırlandığında en fazla iki hafta içerisinde adresinize kurye ile ulaştırılır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Hizmetleri

Alışveriş yaparken kullanabildiğiniz ve avantajları oldukça geniş kapsamlı olan QNB Finansbank kredi kartları, kullanıcılarına çeşitli hizmetler sağlamaktadır. Bu hizmetler şöyledir:

Toplu Taşımada Ödeme Sistemi

Toplu taşıma araçlarından otobüs ve tramvay kullanan Cardfinans müşterileri, Ankara, Mersin, Konya, Kocaeli, Muğla, Çanakkale, Gaziantep, Sivas, Adana ve Bandırma illerinde, ödeme yöntemi olarak kredi kartlarını kullanabiliyor. Araçların kart okuma cihazına ulaşım kartı olmayan veya yanına almayı unutanlar temassız kart özelliği sayesinde ulaşım ücretini Cardfinans kartıyla ödeyebiliyor.

Temassız Kart Hizmeti

Cardfinans kartların ön veya arka yüzünde paypass ya da wave logosu olması halinde temassız kart hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz. Temassız özelliği sayesinde POS cihazlarında veya toplu taşıma araçlarında şifresiz ödeme fırsatınız bulunuyor. Tek seferde toplamda 120 TL’ye kadar temassız kart özelliği kullanılarak işlem gerçekleştirmeniz mümkündür Kartınızın bu özelliği bulunmuyorsa, bankanızla görüşerek yeni kart talebinde bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :QNB Finansbank A.Ş.

Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

0 (212) 318 50 00


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir