Paraf Kredi Kartı Başvurusu


Paraf kredi kartı yurt içi ve yurt dışında kullanıma açık, taksitli ve nakit alışveriş yapabileceğiniz bir üründür. Halkbank’ın aidatlı kredi kartı olan Paraf, aidatsız kart talebinde bulunanlar için özel kartıyla da hizmet vermektedir. Fakat diğer tüm bankalarda olduğu gibi aidatlı kartın daha fazla avantaja sahip olduğunu bilmelisiniz. İçeriğimizde Paraf kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz yöntemlere yer verilmiştir. Paraf kredi kartı özelliklerini inceleyerek size en uygun karta başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

İnternetten Paraf Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank internet sitesinde Paraf kredi kartı başvuru formu yer almaktadır. Paraf Kart veya Parafly kart seçiminizi yaptıktan sonra T.C kimlik numaranız ve doğum tarihinizi yazarak başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Paraf kredi kartı başvuru sonucunuzu Halkbank çağrı merkezi, internet şubesi veya şubelerinden öğrenebiliyorsunuz.

SMS ile Paraf Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Halkbank hızlı kredi başvurusunda bulunmanızı sağlayan SMS bankacılığı seçeneğinde, değerlendirme sonucunuz da SMS ile bildirilmektedir. Başvuru yaparken telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek PARAF yazdıktan sonra aralarında boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı ve gelir bilginizi ekledikten sonra 3452’e SMS göndermelisiniz.

Halkbank Dialog ile Paraf Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın çağrı merkezi numarası olan 0850 222 0 400 olan Halkbank Dialog hattından Paraf kredi kartı başvurusu alınmaktadır. Müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra talebiniz alınır ve en kısa sürede yanıt SMS ile bildirilir.

İnternet Şubeden Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank internet şubeden Paraf kredi kartı başvurusunu yalnızca bankanın müşterileri yapabilecektir. Şifreniz ve T.C kimlik numaranızla sisteme giriş yaparak, hemen Paraf kart için talepte bulunabilirsiniz.

Paraf Kredi Kartının Sağladığı Avantajlar

Halkbank belirli aralıklarla çeşitli kampanyalar yaparak Paraf karta tanımlamakta ve kart kullanıcılarına indirim ve bedava alışveriş imkanı vermektedir. Bunların yanı sıra Para’ın her zaman kullanıma açık kart özellikleri de bulunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak;

Paraf günüm özelliği sayesinde ayda bir kez istediğiniz gün geçerli %5 indirim, 2 ay erteleme, artı 4 taksit veya 5 kat daha fazla Paraf Para kazanabiliyorsunuz. Hangi fırsatı değerlendirmek istediğinize kendiniz karar veriyorsunuz.

Paraf üstü uygulaması ise 100 TL ve üzeri harcamalarınızda 25 TL’ye varan indirimlerden yararlanmak mümkün oluyor. Örneğin, 227 TL yapılan bir harcamadan 7 TL indirim uygulanır ve ay içerisinde alışverişlerinizde 25 TL’ye kadar indirim kazanabilirsiniz.

1500 TL ve üzeri harcamalarda ekstra Paraf Para kazanma şansınız bulunmaktadır. Kampanya koduyla yapılan başvuru sonrasında, yaptığınız alışveriş tutarının %20’i ve hatta %50’i katı Paraf Puan kartınıza tanımlanabiliyor. Bu oranı alışveriş tutarı belirlemektedir.

Paraf kredi kartı limiti dahilinde 15.000 TL’ye kadar karttan avans çekebilir, 3, 6 9 veya 12 ay taksit seçeneği ve %2 faiz oranıyla yararlanabilirsiniz.

Nakit alışverişlerinizin 50 TL ve üzerinde olması koşuluyla, sonradan 18 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Bunun için alışverişin taksitlendirilebilir bir işlem olması gerekiyor.

Paraf kredi kartı ekstre borcunun asgari tutarını ödedikten sonra 6 ile 12 ay arası vade seçenekleriyle, kalan borcunuz taksitlendirebilirsiniz. Bu işlem 150 TL ile 30.000 TL ile sınırlıdır.

Paraf kredi kartının diğer özellikleri şöyledir;

  • Fatura ödeme talimatı verebilme
  • Kart limitinden birikim mevduat hesabı açabilme
  • Esenboğa Havalimanı’nda Lounge hizmetinden yararlanabilme
  • Temassız ödeme
  • Sanal kart oluşturma
  • Paraf kredi kartı limit arttırma
  • Yurt dışı hesap özeti talep etme
  • Kredi kartı limitinden kira, aidat ve eğitim gibi ödemeler için talimat verme
  • İspark’ta ücretsiz otopark fırsatı

Paraf Kart Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :Genel Müdürlük ( Batı Ataşehir )

Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4/1 34746 Ataşehir / İstanbul
T (0216) 503 70 70  F (0212) 340 93 99


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir