Maximum Kredi Kartı Başvurusu


Türkiye İş Bankas’nın Maximum kredi kartları aidatlı ve aidatsız olmak üzere çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden hem öğrenciler hem de Maximum kart sahipleri yararlanabiliyor. Karta tanımlı kampanyaların yanı sıra alışveriş ve nakit harcamalarınızda da Maxipuan kazandırmaktadır. İçeriğimizde Maximum kredi kartı başvurusu yapabilmeniz için gerekli yönlendirmelere ulaşabilir, başvurunuzu tamamlamadan önce kart özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Maximum Kredi Kartı’na İnternetten Başvuru Nasıl Yapılır?

Bankanın resmi web sitesi üzerinde başvuru formu yer almaktadır. Banka müşterisi değilseniz ve şubeye gitmek istemiyorsanız, adınıza tanımlanabilecek limiti hemen öğrenmek için başvuru yapabilirsiniz. Maximum kredi kartı başvuru formuna T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası ve aylık ortalama net gelir bilgisi yazılarak, işleminizi tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzu onaylamadan önce aranmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Türkiye İş Bankası’ndan ilk kez işlem yapacak olanlar, başvuru değerlendirmelerini hızlandırmak için ek bilgilerini doldurmak istediğini de belirtebilir. Bu durumda sisteme kişisel bilgilerinizi belirtebileceğiniz form yansıtılacaktır.

SMS ile Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası’na SMS ile kart başvurusu yapmak mümkündür. Avantajı fazla olan aidatlı kredi karta başvuru yaparken; MAXIMUM yazıp, T.C kimlik numaranızı da aralarında boşluk bırakarak ekledikten sonra 4402’ye SMS gönderebilirsiniz. Diğer maksimum kartlara başvurularda ise yalnızca kart özelliğini içeren bölümü farklı olarak yazmanız gerekiyor. Örneğin; aidatsız Maximum kredi kartı başvurusu için AİDATSIZ, üniversite öğrencileri için ÜNİK, aidatsız öğrenci kredi kartı içinse AİDATSIZÜNİK yazmalısınız. Gönderilen mesaja karşılık ücretlendirme GSM operatörünüzün 1 SMS karşılığında olacaktır.

İnternet ve Mobil Şubeden Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankadan daha önce hizmet alan ve dijital kanallar şifresi mevcut olanlar, internet veya mobil şubeden Maximum kredi kartı başvurusu yapabiliyor. Başvuru sırasında gelir bilgisi ve diğer kişisel bilgilerinizi teyit etmeniz istenecektir. Şifrenizle giriş yaptıktan sonra “Başvurular” ve “Kredi Kartı Başvurusu” adımı takip edebilirsiniz.

Telefon Şubeden Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası çağrı merkezi iletişim numarası 0850 724 0 724’tür. Telefon şube 7 gün 24 saat kredi kartı başvurusu almaktadır. Bu numarayı arayarak sesli yanıt sisteminden başvurular ve kredi kartı başvuruları menüsünü tuşladığınızda müşteri danışmanına bağlanacaksınız. Müşteri danışmanınız gerekli bilgileri teyit aldıktan sonra Maximum kredi kartı başvurunuzu değerlendirmeye gönderecektir.

Maximum Kredi Kartı Özellikleri

Maximum kredi kartı özellikleri oldukça fazladır. Eğer aidatsız Maksimum kredi kartı kullanmak isterseniz bazı kart özelliklerinden yararlanamayabilirsiniz. Hem aidatlı hem de aidatsız kart özelliklerini inceleyecek olursak;

  • Taksitli nakit avans özelliği her iki kart için geçerli avantajlar arasında yer alıyor. Kart limitinize göre maksimum 15.000 TL’ye kadar nakit kullanımlarınızı, 5 veya 12 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz.
  • Harcamalarınızda Maxipuan kazanabilir, kazandığınız puanları biriktirerek üye iş yerlerinde alışverişlerinizde ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz.
  • Cinemaximum menülerden indirimli olarak yararlanmak mümkün oluyor. Bu hizmetten yararlanmak için herhangi bir üyelik veya ek ücret gerekmemektedir.
  • Üstü kalsın kart özelli sayesinde, ekstre borcunuz önceden belirlediğiniz tutara yaklaştığında, yuvarlanmasını isteyerek ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Böylece fazladan ödediğiniz limit yatırım hesabınıza aktarılır ve birikim yapmış olursunuz.
  • Kredi kartı destek sigortasına üye olarak, herhangi bir mal veya can kaybında ödemelerinizi güvence altına alabilirsiniz. Bu tür kazalarda 5.000 TL’ye kadar kredi kartı borcunuz sigortanız tarafından karşılanır.

Aidatsız kredi kartları için geçerli olmayan kart özellikleri ise şöyledir;

  • 50 TL ve üzeri nakit harcamalarınızın yasal taksitlendirme sınırı olmaması halinde sonradan taksitlendirebilirsiniz.
  • Dönem içi hareketlerinizde bulunan taksitli harcamalarınızı, ekstreniz kesilmeden 10 ay vade seçeneğiyle ileri tarihte ödenmesi için erteleyebilirsiniz.
  • Aidatsız kredi kartı ayrıca ilave taksit, indirim kampanyaları ve uygulamaları, ilave Maxipuan, temassız ödeme özelliği ve kanyon vale indirimden yararlanamaz.

Maximum Kredi Kart Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres : Genel Müdürlük Adresi: İş Kuleleri 34330 Levent Beşiktaş-İstanbul
E-Mail Adresi: İletişim Formu
Telefon: 0850 724 0 724


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir