İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu


Kullanıcılarına hem yurt içi hem de yurt dışında kolay alışveriş imkanı sunan İş Bankası, Maximum kart ile dikkat çekiyor. 200.000’in üzerinde üye iş yerine sahip Maximum kart, hem nakdi ihtiyaçlarınızı hızlıca karşılayabileceğiniz; hem de harcamalarınızı ve alışverişlerinizi taksitlendirebileceğiniz bir kredi kartı özelliği sunuyor. Yazımızın devamında siz değerli okuyucularımız için İş Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, hangi özelliklere sahiptir, bu konular hakkında bilgi vereceğiz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası, Maximum kart için kolay ve hızlı başvuru misyonu ile kullanıcılara güzel bir deneyim sunuyor. Dilerseniz mobil cihazınızdan cep şube ile, dilerseniz telefon şube ile, dilerseniz banka ATM ve şubelerinden, dilerseniz de internet şube veya SMS yöntemleriyle İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu yapılabilir.

Telefon Bankacılığı ile İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Nerede olursanız olun, bir telefonla hızlı bir şekilde Türkiye İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken 0 850 724 0 724 İş Bankası Çağrı Merkezi’ni aramak ve yeni bir kredi kartına sahip olmak istediğinizi belirtmek. Gelir durumunuza göre bir limit belirleyebilir, adresinize postalanmasını talep edebilirsiniz.

Mobil Şube ve İnternet Şube ile İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye İş Bankası müşterileri, internet bankacılığı bilgileri ile mobil ve internet şube üzerinden kredi kartları menüsünü takip ederek online kredi kartı başvurusunu yapabilir. Bankanın müşterisi olmayanlar ise maximum.com.tr adresine giderek “Maximum Karta Başvurun” bölümü üzerinden yeni bir kredi kartı talebinde bulunabilir.

SMS ile Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Cep telefonunuzun SMS bölümünden de Maximum dünyasın katılmak için işlem yapabilirsiniz. “MAXIMUM” yazıp 4402’ye göndermeniz yeterli. Eğer ücretsiz kredi kartı kullanmak isterseniz mesajınızı “AIDATSIZ” olarak değiştirip gönderebilirsiniz. Üniversite öğrencileri ise İş’te Üniversiteli kapsamında yine ücretsiz olarak Maximum kredi kartına sahip olmak için “ÜNİK” yazıp 4402’ye mesaj atabilir.

ATM ve Banka Şubelerinden Türkiye İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, her ilde faaliyet gösteren Türkiye İş Bankası şubelerine mesai saatleri içerisinde kimliğinizle birlikte başvuruda bulunarak yeni bir Maximum kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Eğer İş Bankası’nda hesabınız yoksa, yine banka şubesinden 5 dakikada yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Ardından kredi kartınız için talepte bulunabilirsiniz.

İş Bankası’nın Avantajlı Kredi Kartları Nelerdir?

İş Bankası’nın kredi kartları oldukça farklı kesime hitap ediyor. Farklı avantajlar, farklı özellikler sunan bu kartlar ise:

Maximum Klasik Kredi Kartı: Yıllardır Türkiye’nin en çok tercih edilen 5 kredi kartından birisi olan Maximum Klasik kredi kartı, taksitle alışverişe imkan sunar, MaxiPuan kazandırır, harcamaların sonrada taksitlendirilmesi sağlanır, nakit avans ve taksitli nakit avans çekmeye olanak sunar. Klasik kart çeşitleri ise Gold, Platinum ve Premimer’dir.

Maximiles Kredi Kartı: Seyahat düşkünleri için tasarlanan Maximles kredi kartı, beraberinde birçok farklı özelliği de getirir. Organizasyon hizmetleri, transfer servisi, bedava mil puanlar ve seyahat yardım hizmetleri gibi seçeneklerden bunlardan birkaçıdır.

Maximum Tema Kredi Kartı: Bu kart sahipleri, Tema Vakfı’na düzenli katkıda bulunmaktadır. Maximum kartların diğer avantajlarından yararlanırlar.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı: Taksitli nakit avanstan otomatik düzenli fatura ödeme talimatına, harcama taksitlendirmeden havale ve EFT gibi bankacılık işlemlerine kadar tüm özelliklere sahiptir. 18 yaşını doldurmuş üniversite öğrencilerinin yararlanabileceği bir kredi kartıdır.

İş Bankası Kredi Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres : Genel Müdürlük Adresi: İş Kuleleri 34330 Levent Beşiktaş-İstanbul
Telefon: 0850 724 0 724


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir