ING Bank Kredi Kartı Başvurusu


ING Bank, beklemeden anında kart başvurunuza yanıt vermekte ve 5 dakika içerisinde kartınızı teslim etmektedir. Anında kredi kartı ile ING Bonus karta başvurular yalnızca şubeden yapılmaktadır. Bu kartın üzerinde ad ve soyadı bilgisi yer almamaktadır. İstediğinizde bankanızla iletişime geçerek isminizin yazılı olduğu kart talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda yeni kartınız gelene kadar mevcut kartınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Şubeye gitmeye vaktiniz yoksa içeriğimizde yer verdiğimiz ING Bank kredi kartı başvurusu yöntemlerini takip edebilir, en geç iki hafta içerisinde kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

SMS ile ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank Bonus Card için KART, Pegasus Bol Bol Classic Kart için PGSKLASIK, Pegasus Bol Bol Premium Kart için PGS yazdıktan sonra T.C kimlik numaranızı da ekleyerek 2205’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Başvurunuz birkaç dakika içerisinde sonuçlanacaktır.

İnternetten ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın internet sitesi üzerinde ING kredi kartları için başvuru formu yer almaktadır. İstediğiniz kart için başvuru formuna ulaşarak T.C kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızla internetten ING Bank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuza onay kodu geleceğinden yanınızda bulundurmayı unutmayınız.

Telefon Şubeden ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank çağrı merkezi iletişim numarası 0850 222 0 600’dür. Tüm bankacılık işlemlerinize yanıt bulabildiğiniz telefon şubeden ING Bank kredi kartı başvurusu yapılabiliyor. 7 gün 24 saat çağrı merkezi müşteri danışmanına bağlanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İnternet ve Mobil Şubeden ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın bireysel portföydeki müşterileri, internet veya mobil şubeden ING Bank kredi kartı başvurusu yapabilmek için şifreleriyle sisteme girmeleri yeterli oluyor. Başvurular ve kredi kartı başvuruları menüleri üzerinden hemen başvuru talebi oluşturabilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Özellikleri

ING Bank kredi kartları aidatlı ve aidatsız olmak üzere farklı özellikler taşımaktadır. ING Bank kredi kartları ve özelliklerinden bahsedecek olursak,

ING Bonus Card: İlk kez ING Bonus kredi kartı kullanacak olanlar, ilk ay %20 fazla bonus puan (toplam 100 TL) kazanabiliyor.  Bonus kartınızla yaptığınız harcamaları erteleyebilir, sonradan taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca taksitli harcamalarınıza artı taksit imkanı sunan kart özelliklerine de sahip olursunuz. Kartınız internet alışverişine kapalı olarak gönderilir. Açmak isterseniz mobil şubeyi kullanabilir veya SMS ile başvuru yapabilirsiniz.

ING Pegasus Bol Bol Classic Kart: Adından da anlaşılacağı üzere bol bol bonus kazandıran kredi kartıdır. Alışverişlerinizde 100 TL’ye 20 puan bonus, Pegasus Havayolları’ndan yapılacak 100 TL harcamaya, yine burada kullanabileceğiniz 100 puan kazandırır.

ING Bank Light Kart: ING Bank aidatsız kredi kartı olan Light kart, peşin harcamalarınızı sonradan taksitlendirme özelliğine sahiptir. Asistan hizmetlerinden (çilingir, çekici, acil sağlık hizmetleri gibi) ücretsiz yararlanırsınız. Light kart kredi kartı başvurusu yalnızca telefon bankacılığı veya şubeden alınmaktadır.

ING Bank Kredi Kartı Yıllık Üyelik Ücretleri

ING Bank aidatsız kredi kartı başvurusu yaparak, bankanın avantajlı hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Bonus kazandıran, alışveriş ve avans çekebildiğiniz özel karttır. ING Bank kredi kartı yıllık üyelik ücretleri ise şöyledir;

  • ING Bonus kredi kartı: 126 TL (Ek kart 63 TL)
  • ING Bonus Plus kredi kart: 146 TL (Ek kart 75 TL)
  • ING Bonus Premium kredi kartı: 146 TL (Ek kart 75 TL)
  • ING Bonus Platinum kredi kartı: 164 TL (Ek kart 82 TL)
  • ING Pegasus Bol Bol Classic kredi kartı: 73 TL (Ek kart 36,50 TL)

İng Bank Kredi Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres : MASLAK GENEL MÜDÜRLÜK
Reşitpaşa Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:8 34467 Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0212 335 10 00


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir