Halkbank Kredi Kartı Başvurusu


Birçok farklı kredi kartı türü ile geniş bir kesime hitap eden Parafcard, Halkbank’ın geliştirdiği bir kredi kartı üründür. Paraf Sanal kart, ücretsiz Parafcard, Parafly, Parafly Platinum, Parafree, Paraf, Paraf Gold ve Paraf Platinum gibi kart seçeneklerine sahiptir. Her bir kart çeşidinin, farklı avantajları vardır. Örneğin Parafree kredi kartı gençlere hitap eden bir kredi kart iken, Parafly uçmayı sevenler için cezbedici özellikler barındırıyor. Yazımızın devamında siz değerli okuyucularımıza Halkbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, ne gibi özelliklere sahiptir, bu konular hakkında bilgi vereceğiz.

Halkbank ParafCard Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Avantajları, kampanyaları ve birbirinden ayrıcalıklı kredi kartı çeşitleri ile dikkat çeken ParafCard, birçok farklı başvuru yöntemi ile edinilebilir. ATM’lerden, SMS ile, internet ve mobil şubeden, telefon bankacılığından ve web sitesi kanalı ile ParafCard kredi kartı başvurusu yapılabilir.

İnternet ve Mobil Şubeden Halkbank ParafCard Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank müşterileri, ParafCard başvurusu yapmak için internet şube ve mobil şubeden birisini tercih edebilir. T.C. kimlik numarası ve cep şube şifresi ile mobilden; internet şifresi ile ise internet şubeden kolayca ParafCard’a başvurulabilir. Bu işlemi 7 gün 24 saat gerçekleştirebilmeniz mümkün. Halkbank müşterisi olmayanlar ise parafcard.com.tr adresine giderek web sitesi kanalı ile “Hızlı Başvur” bölümünden işlemlerini gerçekleştirebilir.

Telefon Bankacılığı ile Halkbank ParafCard Kredi Kartı Başvurusu

0 850 222 0 400 numaralı Halkbank Diyalog Çağrı Merkezi aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde Halkbank ParafCard kredi kartı başvurusu yapılabilir. Ayrıca bu ürün hakkında merak ettiklerinizi, faiz ücretlerini, kart aidatlarını ve benzeri konuları çağrı merkezine iletebilirsiniz.

Banka Şubeleri ve ATM’ler ile Halkbank ParafCard Kredi Kartı Başvurusu

Banka ATM’lerinden hem Halkbank müşterileri, hem de Halkbank müşterisi olmayanlar kredi kartı başvurusunu gerçekleştirebilirken, 7 gün 24 saat işlemlerini tamamlayabilirler. Halkbank şubeleri ise yalnızca mesai saatleri içerisinde hizmet verdiğinde, hafta içi mesai saatleri içerisinde ParafCard başvurusunu, şahsen banka şubelerine başvuruda bulunarak gerçekleştirebilirsiniz.

SMS ile Halkbank ParafCard Kredi Kartı Başvurusu

Hem ParafCard seçenekleri için hem de ParaFly seçenekleri için SMS kanalını tercih edebilirsiniz. SMS ile Halkbank ParafCard kredi kartı başvurusunda bulunmak için telefonunuzdan yeni bir mesaj metni oluşturup: “PARAF veya PARAFLY – bir boşluk – T.C. kimlik numarası  – bir boşluk – aylık gelir miktarı” bilgilerinizi 3542’ye göndermeniz gerekmektedir.

Halkbank ParafCard’ın Öne Çıkan Avantajları

Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans Özelliği

Paraya sıkıştığında hızlıca nakit avans başvurusunda bulunarak, aynı dönem içerisinde ödeme sözü ile veya taksitli olarak acil ihtiyaçlarız için nakit elde edebilirsiniz.

Harcama Taksitlendirme Özelliği

Peşin harcamalarınız için canınızı sıkmanıza gerek yok. Harcamalarınızın sonrasında peşin ödemelerinizi belirli vadeler için taksitlendirebilirsiniz. Vade farkı taksit sayısına göre değişmekte olup; faiz oranları ve işlem ücretleri hakkında bilgi almak için 0 850 222 0 400 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Düzenli Fatura Ödeme Talimatı Özelliği

Faturalarınızı takip etmek zorlanıyor musunuz? O halde ParafCard’ın otomatik fatura ödeme talimatı özelliğini kullanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar talimat oluşturabilir, ödeme günü geçmeden kredi kartı hesabınızdan ödenmesini talep edebilirsiniz.

Birikimli Mevduat Hesabı Oluşturma Özelliği

ParafCard sahipleri, yatırımlarını değerlendirmek adına Halkbank ParafCard üzerinden birikimli mevduat hesabı açabiliyor.

Borç Taksitlendirme Özelliği

Dönem içerisinde borçlarınız ödemekte güçlük çektiğinizde, mevcut ekstre borcunuzu taksitlendirmek için talimat verebilirsiniz. Bu sayede ekstra faiz yükünden, yasal takip sürecinden kurtulabilirsiniz.

HalkBank Kredi Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1,4

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :Genel Müdürlük ( Batı Ataşehir ) :Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4/1 34746 Ataşehir / İstanbul
T (0216) 503 70 70  F (0212) 340 93 99


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir