Garanti Kredi Kartı Başvurusu


Kredi kartlarının yalnızca nakit ve taksitli alışveriş yapma özelliğinin geri planda kaldığı bir dönemdeyiz. Kartlara özellikler sayesinde alışveriş yaptıkça kazanıyor, ödemekte zorluk çekilen ekstreler ertelenebiliyor veya taksitlendirilebiliyor. Her müşterisinin özel olduğu düşüncesiyle yola çıkan Garanti BBVA, Bonus kartı ile en çok kampanya yapan bankaların başında geliyor. Aidatlı veya aidatsız kart fark etmeden, yapılan harcamalardan bonus kazandırır. Öğrenciler ve yıllık kart aidatı ödemek istemeyenler için de kredi kartı seçenekleri mevcuttur. Garanti BBVA kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, kart teslim adresini herhangi bir Garanti BBVA şubesi olarak seçebiliyor.

İçeriğimizde Garanti BBVA kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz kanallara, avantajlı Bonus kartlara ve kart özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Garanti BBVA’ya Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartı başvurusu yaparken tercih edebileceğiniz kanallar Garanti BBVA internet bankacılığı, mobil bankacılık, bankanın resmi web sitesi, çağrı merkezi, şube ve ATM’dir. Bankanın müşterisi değilseniz, Garanti BBVA kredi kartı başvurusu için bu kanallardan yalnızca internet sitesi ve şubeleri kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA İnternetten Kredi Kartı Başvurusu

Şubeye gitmeye gerek duymadan, Garanti BBVA web sitesi üzerinden T.C kimlik ve cep telefonu numaranızı belirterek başvuru formu doldurabiliyorsunuz. Banka müşterisi olmayıp, Garanti BBVA internetten kredi kartı başvurusu yapanlar olumlu yanıt aldıklarında da şubeye gitmiyor. Müşteri danışmanı arayarak gelir bilgisi, adres ve diğer kişisel bilgilerinizi sisteme kaydediyor. Onay alan kartın basılarak, müşteri sözleşmesi ile birlikte adresinize gönderilmesi için talep oluşturuyor.

Dijital Kanallardan Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu

Banka müşterileri internet veya mobil bankacılık sistemine şifreleriyle giriş yaparak pek çok hizmeti, şubeye gitmeden veya müşteri danışmanını aramadan, hızlı bir şekilde almaktadır. Fatura ödeme, para transferi yapma, yatırım işlemleri gerçekleştirmenin yanı sıra Garanti BBVA internet bankacılığı veya mobil bankacılıktan kredi kartı başvurusu yapılmaktadır.

Başvurular menüsünden kart başvurunu seçerek, ekrana yansıtılan kartlardan birine başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sırasında doldurulan formda kişisel bilgileriniz otomatik olarak eklenecektir. Bu bilgileri onayladıktan sonra aylık gelir, varsa taşınmaz bilgileri ve diğer bilgileri doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çağrı Merkezi ile Garanti BBVA Kredi Kartı Başvurusu

Garanti BBVA çağrı merkezi iletişim numarası olan 444 0 333’u arayarak da kart başvurusunda bulunulabilir. Kart başvurusu yapmak istediğinizi sesli yanıt sistemine belirttiğinizde kart, müşteri veya T.C kimlik numarasından birini telefonunuza tuşlayarak müşteri danışmanına direkt bağlanabilirsiniz. Müşteri danışmanı geliriniz, kişisel bilgileriniz ve adresinizi sisteme alarak başvurunuzun değerlendirilebilmesi için talep oluşturacaktır.

Avantajlı Garanti BBVA Bonus Kredi Kartları

Garanti BBVA kredi kartları arasında en çok tercih edilen Bonus karttır. Prestijli ve daha çok bonus kazandıran bir kart isterseniz Gold veya Platinum kartlardan birini tercih edebilirsiniz. Kendi aidat ücretinizi belirleyebileceğiniz, ihtiyaçlarınıza göre kampanya ve bonus kazandıran paket hazırlayıp veya hazır paketler arasından seçim yapabileceğiniz Bonus Flexi kart da bankanın diğer avantajlı kartıdır. Garanti BBVA’nın kredi kartını kullanan öğrenciler ise yıllık üyelik ücreti ödemiyor.

Garanti BBVA Kredi Kartı Özellikleri

  • Kredi kartınızla nakit ve taksitli alışveriş yaparken, bonus puan kazanır, puanlarınızı Garanti BBVA pos cihazı olan noktalarda harcayabilirsiniz. 1 bonusun değeri 1 TL’dir
  • Nakde ihtiyacınız olduğunda ücretsiz taksitli nakit avans kullanabilirsiniz. 5 ve 12 ay vade seçenekleri ve %2 faiz oranıyla işleme alınır.
  • Bonus aylık ekstre borcunuzun asgari tutarını ödeyerek, kalan tutarı bir sonraki aya erteleyebilirsiniz.
  • Nakit harcamalarınızı sonradan taksitlendirebilir veya erteleyebilirsiniz.
  • Kart limitinden Havale ve EFT işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :T. Garanti Bankası A.Ş.

Levent Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 Beşiktaş 34340 İstanbul

Genel Müdürlük Telefon No:0212 318 18 18


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir