Enpara Kredi Kartı Başvurusu


Şubesiz hizmet veren finans kuruluşu Enpara, ürün ve hizmet başvurusu yapan kişilerin adresine müşteri danışmanı göndererek işlem gerçekleştirmektedir. Enpara kredi kartı başvurusu yaptığınızda, bankanın müşterisi değilseniz bile işlemleriniz sizin müsait olduğunuz gün adresinizde tamamlanıyor. İçeriğimizden Enpara kredi kartı başvurusu için yapmanız gerekenler ve kart özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Yapılabilecek Kanallar

Enpara kredi kartı başvurusu, banka müşterileri için internet veya mobil bankacılık sistemi üzerinden alınmaktadır. Banka müşterisi olmayanlar internetten online başvuru yapabiliyor.

İnternetten Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın resmi web sitesi üzerinden alınan online başvurularda cep telefonunuz yanınızda bulunmalıdır. Başvuru sırasında cep telefonunuza doğrulama kodu gönderilecektir. T.C kimlik numaranız ve doğum tarihinizi belirterek internetten Enpara kredi kartı başvurusu formuna ulaşabilirsiniz. Forma kişisel bilgilerinizi doğru olarak belirttiğinizde müşteri danışmanı tarafından aranarak başvurunuz işleme alınacaktır. Olumlu yanıt almanız halinde danışmanınız adresinizi ziyaret edecek ve sözleşmenizi imzalatarak kartınızı size teslim edecektir.

İnternetten Enpara kredi kartı başvurusu banka müşterilerine aktif değildir. İşlem yapmak için Enpara internet veya mobil bankacılık sistemini kullanmalısınız.

İnternet/Mobil Şubeden Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Enpara internet ve mobil şubeden kredi kartı başvurusu yapabilmek için internet şifreniz olması gerekiyor. Şifreniz yoksa veya unuttuysanız, bilgilerimi hatırlamıyorum linkini tıklayarak, yeni şifre belirlemelisiniz. İnternet şubeden Enpara kredi kartı başvurusu için ürünler menüsü altında kredi kartı adımını takip etmelisiniz. Mobil şubeden yapılan başvurularda kredi kartı adımını takip etmeniz yeterlidir.

Telefon Bankacılığı ile Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Enpara iletişim numarası olan “0850 222 36 63” numarayı arayarak kredi kartı talebinizi iletebiliyorsunuz. Başvuru sırasında sizden istenen bilgileri doğru belirtmeniz, değerlendirme sürecini hızlandıracaktır. Kart limitini ise toplam geliriniz ve kredi notunuz belirleyecektir.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Değerlendirme Süreci

Kart başvurularında değerlendirme yapılırken başvuru sahibinin daha önceki banka işlemleri, ödeme performansı ve mevcut borç durumu kontrol edilir. Kredi skorunuz değerlendirmeye takılmadığında ve müşteri limitiniz yeterli olması halinde, başvurunuz olumlu yanıt alacaktır.

Enpara Kredi Kartı’nın Avantajları Nelerdir?

Bankanın müşterilerine sunduğu en büyük avantaj, kredi kartının yıllık üyelik ücreti olmamasıdır. Ayrıca yıl içerisinde 2 kez (3 ve üzerinde yenileme durumlarında kart yenileme ücreti 10 TL’dir) ücretsiz yenileyebiliyorsunuz. Enpara kredi kartının diğer avantajlarından bahsedecek olursak;

Harcama Taksitlendirme: Nakit harcamaların ihtiyaç duyulması halinde sonradan taksitlendirilmesi mümkün. Bunun için yapılan harcamanın ekstre borcuna yansımamış olması önemlidir. Dönem içi hareketlerinizde görüntülenen toplam 1.000 TL’ye kadar alışveriş tutarı faizsiz ve herhangi bir ücret ödemeden taksitlendirilir. İşlemden ay içerisinde maksimum 3 harcama için yararlanabilirsiniz. Ayrıca alışverişin yasal düzenlemeler gereği taksitlendirilebiliyor olması gerekir.

Nakit Avans: Nakde ihtiyaç duyduğunuz anda kredi başvurusunda bulunmadan önce kart limitinden nakit avans kullanılabiliyor. Kartınızın nakit avans için yeterli limiti olması halinde ister ATM isterseniz de Enpara internet/mobil şubeden hemen işlem yapabilirsiniz. Online kullanımlarda paranın aktarılabilmesi için vadesiz hesabınızın olması gerekir.

Ücretsiz Fatura Ödeme/Talimat Hizmeti: Cep telefonu, Motorlu Taşıtlar Vergisi ve diğer tüm faturalarınızı, Enpara dijital kanallardan ücretsiz ödeyebilirsiniz. Ayrıca talimat oluşturarak faturalarınızın günü geldiğinde kartınızdan düzenli olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz.

  • Enpara kredi kartı temassız özelliğe sahiptir. Bu sayede 120 TL’ye kadar harcamalarınızı şifre kullanmadan ödeyebilirsiniz.
  • İnternet harcamalarında güvenliğinizi sağlamak amacıyla kartınıza aylık limit belirleyebiliyorsunuz. Güvenliğe önem verenler için oldukça avantajlı bir özelliktir.
  • Enpara’nın ek kart ve sanal kart hizmeti ise bulunmuyor.

Enpara Kredi Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :Esentepe Mah. Büyükdere Cad. Kristal Kule Binası No:215 34394 Şişli / İstanbul

Telefon: 0850 222 3663
E-posta: cozum@enpara.com
Şirket unvanı: QNB Finansbank A.Ş.


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir