Denizbank Kredi Kartı Başvurusu


Türkiye genelinde 250.000’i aşkın üye iş yerine sahip olan Denizbank, yurt içi ve yurt  dışı tüm alışverişler için Bonus kazandırıyor. Ayrıca Denizbank Bonus kredi kartı kullanıcıları taksitli alışveriş imkanından yararlanabiliyor, taksitli nakit avans çekebiliyor ve faturaları için otomatik ödeme talimatı verebiliyor. Denizbank kredi kartına başvurusu yapabileceğiniz birçok seçenek bulunuyor. İçeriğimizin devamında sizlere Denizbank kredi kartı başvuru yöntemleri, Denizbank Bonus kredi kartı özellikleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Bu sayede Deniz Bonus kredi kartı ile ilgili öne çıkan avantajlarını öğrenmiş olacaksınız.

Deniz Bonus Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Denizbank müşterileri ve Denizbank müşterisi olmayanlar için farklı başvuru yöntemlerinden söz etmek mümkün. Banka müşterileri ATM’ler, banka şubeleri, mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve SMS bankacılığı yöntemlerini tercih edebiliyorken; Denizbank müşterisi olmayanlar ise ATM’ler, şubeler, denizbank.com.tr web adresi ve SMS yöntemlerini tercih edebilirler. Denizbank kredi kartı başvurusu işlemini şu şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

Banka Şubeleri ve ATM’ler Üzerinden Deniz Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin dört bir tarafında bulunan Denizbank şubelerinden, mesai saatlerinde şahsen başvuruda bulunarak Deniz Bonus kart talebinde bulunabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir ve başvuru için kimliğinizi yanınızda bulundurmanız gerekiyor. ATM’lerden hem banka müşterileri, hem de müşteri olmayanlar başvurularını yapabilir. ATM’ler üzerinden 7 gün 24 saat işlem gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığından Deniz Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank müşterileri, kendilerine verilen internet bankacılığı şifresi, T.C. kimlik no veya müşteri numarası ile internet bankacılığına giriş yaparak; kredi kartı menüsü üzerinden hızlıca Deniz Bonus kredi kartı başvurusunu yapabilir. 7 gün 24 saat tercih edilebilecek bir yöntemdir.

Telefon Bankacılığı ile Deniz Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Cep telefonunuzdan 0 850 222 0 800 numaralı Denizbank Çağrı Merkezi’ni arayarak da Bonus kart ayrıcalıkları dünyasına katılabilirsiniz. Çağrı merkezi görevlisi ile yapacağınız görüşmede, kişisel iletişim bilgilerinizin yanı sıra gelir durumu, çalışma şekli, limit talebi gibi detayları ileterek işlemi noktalayabilirsiniz. Başvurularınız kısa süre içerisinde değerlendirmeye alınarak tarafınıza bilgilendirme yapılır.

SMS ile Deniz Bonus Kredi Karı Başvurusu

Hem banka ile çalışanlar hem de yeni bir hesap oluşturmak isteyenler SMS ile işlemlerini birkaç kolay adımda gerçekleştirebilir. SMS ile Denizbank kredi kartı başvurusu yapmak için “Bonus – bir boşluk – T.C. kimlik no” bilgileri 1953’e gönderilir. Banka gelir durumunuzu ve kredi notunuzu da dikkate alarak değerlendirme sürecini tamamlar. Onaylanan kredi kartınız, belirtmiş olduğunuz iletişim adresinize postalanır. Kart size ulaştıktan sonra Deniz Bonus ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Mobil Bankacılık Üzerinden Deniz Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra, mobil bankacılık şifrenizle oturum açarak; Deniz Bonus kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Bu yöntem ile sadece Denizbank müşterileri yeni bir kredi kartı talebinde bulunabilir. Bankadan daha önceden hesap açtırmamış olanlar, diğer yöntemleri tercih edebilirler.

Denizbank Bonus Kredi Kartı’nın Öne Çıkan Özellikleri

Taksitli Alışveriş: Tüm Denizbank Bonus kart ailesi kredi kartları ile taksitli alışveriş yapılabilir. Ayrıca harcamalar, sonradan da taksitlendirilebilir.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatı: Tüm harcamalarınızı ve ödemelerinizi kolayca kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı vererek; ödeme dönemi içerisinde talimatlı olarak ödeyebilirsiniz. Bu sayede faturalarınızın son ödeme tarihini takip etmeniz gerekmez.

Nakit Avans ve Taksitli Nakit Avans: Acil nakde ihtiyaç duyduğunuz her an nakit avans veya taksitli olarak nakit avans talebinde bulunabilirsiniz.

Bonus Para Özelliği: Yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizden Bonus para kazanabilir, herhangi bir alışverişinizde kazandığınız Bonus paraları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Deniz Bank Kredi Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : .1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :Merkezin Bulunduğu Yer.

Büyükdere Cad. No:141 34394 Esentepe-İSTANBUL

0 (212) 348 20 00


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir