CardFinans Kredi Kartı Başvurusu


Birçok farklı meslek grubu için avantajlı kredi kartları ile dikkat çeken CardFinans, kullanıcılarına sayısız özellik sunuyor. Anında kredi, ücretsiz taksitli nakit avans, otomatik ödeme talimatı, harcama taksitlendirme gibi ekstralara sahip. Yazımızın devamında sizlere CardFinans kart başvurusu, CardFinans kart özellikleri ve kredi kartına taksitli alışveriş gibi konularda bilgi vereceğiz.

CardFinans Kedi Kartı Başvuru Yöntemleri

Çeşitli yöntemler ile başvurabileceğiniz CardFinans; QNB Finansbank’ın geniş bir kullanıcı kitlesine sahip özelliği bol kredi kartı ürünüdür. Avantajının bol olmasının yanı sıra zengin başvuru seçenekleri ile de öne çıkıyor. Şimdi CardFinans kredi kartı başvurusu için kullanabileceğiniz yöntemlere değinelim.

SMS ile CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

SMS ile 7 gün 24 saat QNB Finansbank’ın CardFinans kredi kartı ürününe başvuruda bulunabilirsiniz. SMS ile CardFinans başvurusu için yeni bir metin mesajı oluşturup, mesaj içeriğinde T.C. kimlik numarasını 3542’ye göndererek işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Şube Aracılığı ile CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

CardFinans’a internet şubeden başvuruda bulunabilmek için öncelikle CardFinans müşterisi olmanız gerekmektedir. CardFinans müşterisi olmayanlar, qnbfinansbank.com adresinden veya cardfinans.com adresinden hemen başvur adımlarını takip ederek müşteri olabilirler. CardFinans müşterileri ise T.C. kimlik numarası ve şifre ile internet şube üzerinden kredi kartına kolayca başvurabilir.

Mobil Şubeden CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

iOS ve Android kullanıcıları, CardFinans uygulamasını ücretsiz olarak indirdikten sonra, müşteri bilgilerini ve mobil şifre alanlarını doldurarak hesaplarına giriş yapmalıdır. Ardından kredi kartı menüsü üzerinden kart başvuruları yapılabilir. Mobil şubeden CardFinans başvurusu yapmak için de QNB Finansbank müşterisi olmak gerekir.

ATM ve Şubelerden CardFinans Kredi Kartı Başvurusu

ATM’ler aracılığı ile hem QNB Finansbank müşterileri, hem de henüz müşterisi olmayanlar 7 gün 24 saat CardFinans kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Banka şubeleri ise yalnızca mesai saatleri içerisinde hizmet verdiğinden, kredi kartı başvurunuzu hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Telefon Şubeden CarFinans Kredi Kartı Başvurusu

0 850 222 0 900 numaralı çağrı merkezini arayarak da CardFinans kredi kartına başvurabilirsiniz. Çağrı merkezi görevlisine verdiğiniz kişisel iletişim bilgileri, kredi limiti ve gelir durumunuza ilişkin detayların ardından ilgili talebiniz değerlendirmeye alınır. Onayı halinde kredi kartınız adresinize postalanır

CardFinans Kredi Kartı Avantajları Nelerdir?

Yeni bir kredi kartına ihtiyaç duyuyor ve avantajı bol olsun istiyorsanız, değerlendirmek isteyeceğiniz bir kredi kartı ürünü olan CardFinans; yurt içi ve yurt dışında limit dahilinde alışveriş imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra nakit ihtiyaçlarınızı hızlı bir şekilde karşılayacağınız nakit avans, taksitli nakit avans gibi özelliklerle; sizi yarı yolda bırakmıyor.

CardFinans Anında Kredi

Gerek cep şubeden, gerek internet şubeden, gerekse CardFinans çağrı merkezini arayarak anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Taksitli bir şekilde anında kredi talebinde bulunabileceğiniz gibi; tamamen masrafsız olarak aynı dönem içerisinde ödemek koşuluyla anında kredi talebinizi iletebilirsiniz.

CardFinans Taksit Kolay Özelliği

Peşin olarak yapmış olduğunuz alışverişler için canınızı sıkmaya lüzum yok. En az 50 TL’lik alışverişlerinizi kolayca taksitlendirebilirsiniz. Bu işlem için masraf alınmaz. BSMB tutarı 0 TL’dir. Faizi ise  taksit sayısına göre hesaplanır. QNB Finansbank müşterileri tüm peşin harcamalarını, sonradan taksitlendirebilir.

Ekstre Taksitlendirme Özelliği

Bazı dönemlerde maddi olarak zor durumda kalabilirsiniz. O halde değerlendirme isteyeceğiniz bir CardFinans kredi kartı özelliğinden bahsetmek istiyoruz. Ekstre taksitlendirme olanağı ile dönem içerisindeki borcunuzu rahatlıkla taksitlendirebilirsiniz. 3 ay, 6 ay, 9 ay ve 12 ay vadelerle ekstre taksitlendirmeyi düşünebilirsiniz.

 

Kart Finans Kredi Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :

Şirket Ünvanı:QNB Finansbank A.Ş.
Sorumlu Kişiler:QNB Finansbank Üst Yönetimi
Ticaret Sicil No:237525
Mersis No:0388-0023-3340-0576
Merkezinin Bulunduğu Yer:Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

Like it? Share with your friends!

-2

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir