Bonus Kredi Kartı Başvurusu


Gerek sunduğu avantajlar, gerekse ayrıcalıklı kampanyalarla dikkat çeken Bonus kredi kartı, Garanti BBVA’nın kolay başvuru yapılabilen bir ürünüdür. Bonus kart sahiplerine sunulan ayrıcalıkları, Bonus kredi kartı başvuru yöntemleri ve Bonus kredi kartı özellikleri yazımızın devamında inceleyebilir; size uygun bir kredi kartı olduğunu düşünüyorsanız hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti BBVA Bonus Kredi Kartı Ayrıcalıkları ve Öne Çıkan Özellikleri

8 yıllık bir geçmişe sahip Bonus kredi kartı, Türkiye’nin en çok tercih edilen 3 kredi kartından birisi olma özelliği taşıyor. Ortalama 15 milyon kullanıcı kitlesiyle, yüz binlerce üye iş yeri ile birbirinden farklı kampanyalar sunan Bonus’un özelliklerini şu şekilde listeleyebiliriz:

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans: Birçok banka, kredi kartı kullanıcılarına nakdi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri nakit avans özelliğini ücretli olarak sunarken; Garanti BBVA aynı dönem içerisindeki nakit avans uygulamasından herhangi bir ücret talep etmiyor.  Anında onaylı taksitli nakit avans ile 7 gün 24 saat acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Taksit Atlama Özelliği: Ödemeleri yüklü gelenler, belirli dönemlerde ödeme güçlüğü çekenlerin değerlendirebileceği bu özellik ile borçlarınızı faizli şekilde ödemeniz gerekmez. Taksitli alışverişlerinizin ödemelerini sonraki aylara aktarabilirsiniz.

Bonus Para Kazanma: Garanti BBVA’nın anlaşmalı iş yerlerinden yapılan tüm alışverişleriniz için Bonus Para kazanıp; kazandığınız bonusları yüz binlerce iş yerinde harcayabilirsiniz.

Ödeme Taksitlendirme: Peşin olarak yapılan ödemelerinizi takstlendirmek istemez misiniz? Garanti BBVA, müşterilerine tutarı ne olursa olsun yapılan tüm peşin  alışverişler için taksit özelliği sunuyor Taksit sayısına göre vade farkı değişiklik göstermektedir.

Ekstre Taksitlendirme Özelliği: Dönem borçlarınızı ödemekte zorlandığınızda tercih edebileceğiniz bu özellik sayesinde, bankanın imkan verdiği vade sayısı kadar ekstrenizi taksitlendirebilirsiniz.

Taksit Atlama: Kullanıcılarına birçok farklı ödeme kolaylığı sunan Garanti BBVA, mevcut taksitlerin belirli dönemlerde atlatılabilmesini ve böylelikle sonraki aylarda ödeme yapılabilmesini sağlıyor.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu için Tercih Edilebilecek Yöntemler

Birçok farklı başvuru kanalı ile alternatifi bol seçenekler senen Garanti BBVA, hem internet üzerinden hem mobilden hem de telefon bankacılı ve ATM – Şube bankacılığı ile kredi kartı başvurularını kabul ediyor. Bonus.com.tr adresinde belirtilen başvuru adımlarını takip ederen tarayıcı üzerinden kolayca, 7 gün 24 saat başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aynı şekilde telefon bankacılı ile Bonus kredi kartı başvurusu yapabilir, mesai saatleri içerisinde de banka şubelerine kimliğinizle birlikte başvurabilirsiniz.

Alo Garanti BBVA Aracılığı ile Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Alo Garanti BBVA 444 0 222 numaralı çağrı merkezi 7 gün 24 saat Bonus kredi kartı başvurusu için tercih edilebilir. TC kimlik numarası bilgisi, kişisel iletişim bilgileriniz ve kredi kartı limit talebinizi çağrı görevlisine ileterek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı ve Mobil Şubeden Bonus Kredi Kartı Başvurusu

İnternet bankacılığı ve mobil şubeye giriş yapabilmek için öncelikle Garanti BBVA’da bir hesabınız olması gerekmektedir. İnternet bankacılığı şifrenizle birlikte T.C kimlik numarası veya müşteri numaranızı internaktif şubede belirtilen alanlara girerek “Kredi Kartı” menüsü üzerinden işlemi tamamlayabilirsiniz. Yine 7 gün 24 saat, resmi tatiller ve hafta sonları da dahil olmak üzere dilediğiniz an Bonus kart başvurusu yapabilirsiniz.

Banka Şubeleri ve ATM’lerden Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Pazartesi – Cuma günleri arası mesai saatleri içerisinde, herhangi bir Garanti BBVA şubesine şahsen başvuruda bulunarak kredi kartı talebinizi iletebilirsiniz. Hem bankanın mevcut müşterileri, hem de müşteri olmayanlar bu işlemi gerçekleştirebilir. Garanti BBVA ATM’lerinden de herkes kredi kartına başvuruda bulunabilir.

Bonus Kredi Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş.

15 Temmuz Mah., Koçman Cad., No:38, Bağcılar / İstanbul

E-posta: gosasinfo@garanti.com.tr

Telefon: 0212 478 27 05


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir