Axess Kredi Kartı Başvurusu


Gerek nakdi ihtiyaçları 7 gün 24 saat karşılayabilmesi, gerek taksitli alışverişe imkan sunması, gerekse bol Chip – Para kazandırması gibi özelliklerinden dolayı en çok tercih edilen kartlar arasında yer alıyor. Akbank ile anlaşmalı iş yerlerinden taksitli alışveriş, bedava Chip Para gibi avantajların yanı sıra yurt içi ve yurt dışında Visa/Master Card ile ödeme alan tüm noktalarda da kullanılabilir. İçeriğinde devamında Axess kredi kartı başvurusunun hangi yöntemlerle gerçekleştirilebileceğiniz, Axess kart özelliklerini ve öne çıkan kampanyalarını açıklayacağız. Bu sayede Axess kart hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı Özellikleri

Axess kredi kartının en beğenilen özelliklerinden birisi mobil ve internet bankacılığı kanallarından dilediğiniz zaman nakit avans çekebilmenizi sağlamasıdır. Bunların yanı sıra bol taksitli alışveriş seçenekleri, borçların sonraki ekstre dönemlerinde ödenebilmesi gibi ek özelliklere de sahiptir. Diğer öne çıkan özellikler ise şu şekildedir:

Temassız Ödeme Özelliği: Axess, müşterilerinin düşük tutarlı (90 TL ve altı) ödemelerinde kredi kartını cüzdanlarından çıkarmadan ödeyebilmelerine olana sunuyor. Temassız ödeme seçeneği olan iş yerlerinden yapılan tüm alışverişlerinizi beklemeden, hızlı ve güvenli bir şekilde kredi kartınızı uzaktan okutarak ödeyebilirsiniz. Kartınızı dilerseniz temassız  ödeme için kapatabilir, dilerseniz aktif hale getirebilirsiniz. Akbank Çağrı Merkezi’ni arayarak bu işlemleriniz için talepte bulunabilirsiniz.

Taksit İste Özelliği: Yapılan alışverişlerinizin akabinde (peşin olarak yapılan ödemeler), cep telefonunuza gelen kodu, SMS ile 5990’a göndererek taksit iste özelliğini kullanabilirsiniz. Bu işlemi Akbank’a kayıtlı cep telefonunuzdan gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Dilerseniz Akbank Direkt İnternet şube, Axess mobil şube veya 444 25 25 numaralı çağrı merkezi aracılığı ile de işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Nakit Avans: Axess kartın dikkat çeken avantajlarından birisi de kullanıcılarına diledikleri an nakit avans çekebilmelerine olanak sunmasıdır. Gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında nakde sıkıştığınızda nakit avans çekerek, ihtiyacınızı hızlıca karşılayabilirsiniz.

Erteleme İste Özelliği: Gerek taksitli ödemeleriniz için gerekse peşin ödemeleriniz için erteleme iste özelliğinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede maddi açıdan zorlandığınız aylardaki ödemelerinizi, sonraki aylara aktarabilirsiniz.

Ekstre Böldür Özelliği: Dönem borcunuz size fazla geldiyse, telaşlanmayın. Axess kredi kartı kullanıcıları mevcut ekstre borçlarını 2 veya 3 ay taksitli şekilde ödeme talebinde bulunabilir.

Axess Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ın milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip kredi kartı olan Axess, sunduğu avantajlarla kendisinden bahsettirdiği gibi; alternatifi bol başvuru seçenekleri ile daha da cazip hale geliyor. Banka şubeleri, telefon bankacılığı SMS bankacılığı, internet ve mobil bankacılık gibi kanalları kullanarak Akbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı SMS ile Başvuru Yöntemi

Axess kredi kartına telefonunuzdan dilediğiniz an başvurabilirsiniz. Bunun için yeni bir metin mesajı oluşturup, mesaj içeriğini “AXESS” olarak 5990’a göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Gerek mesai saatleri içerisinde, gerekse tatil günlerinde ve mesai dışında SMS ile Axess kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Direkt ve İnternet Şube ile Axess Başvurusu

Bankanın online kanallarından olan Akbank Direkt ve Akbank İnternet Şube aracılığı ile kredi kartı başvurunuzu hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterisi olanların tercih edebileceği bir yöntemdir.

Banka Şubeleri ve ATM’lerden Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank’ın hali hazırdaki müşterileri ve müşterisi olmayan vatandaşlarımız banka şubelerini ve ATM’lerini Axess kredi kartı başvurusu için tercih edebilir.

Telefon Bankacılığı ile Axess Kart Başvurusu

444 25 25 numaralı Akbank Çağrı Merkezi’ni arayarak Axess kart başvurusu yapabilirsiniz. Axess hakkındaki diğer sorularınızı da çağrı merkezindeki görevliye ileterek, aklınıza takılan konulara çözüm bulabilirsiniz.

Axess Kredi  Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :Genel Müdürlük Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Telefon: 4442525


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir