Akbank Kredi Kartı Başvurusu


Akbank özel kampanyalar içeren prestijli kredi kartı seçeneklerinin yanı sıra aidatsız kredi kartı ürünüyle de hizmet sunmaktadır. Öğrenciler için ise özel kart özellikleri tanımlı olan Axess karta başvuru yapabiliyorsunuz. İçeriğimizde Akbank kredi kartı başvurusu ve Axess kartların sağladığı avantajlar ile ücretsiz hizmetleri hakkında bilgilere yer verilmiştir.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Yöntemleri

Yurt içi ve yurt dışı harcamalarda kullanıma açık olan Akbank kredi kartına SMS ile, internetten, online kanallardan, telefon şubeden veya ATM’lerden başvuru yapılabiliyor. Onaylanan Akbank kredi kartınız şubeye gitmenize gerek kalmadan adresinize teslim edilmektedir.

İnternetten Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Kart başvurunuzu Akbank web sitesi üzerinden başlatabilirsiniz. Yapılan başvurunun ardından müşteri danışmanı sizinle iletişime geçerek başvurunuzu değerlendirilmesi için işleme alacaktır. İnternetten Akbank kredi kartı başvurusu yaparken T.C kimlik numaranızı, cep telefon numaranızı ve aylık gelirinizi belirtmeniz yeterlidir. Verdiğiniz bilgiler Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında olup, yalnızca değerlendirme için kullanılacaktır.

SMS ile Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank müşterisi olan veya ilk kez başvuru yapanlar SMS ile hizmet alabiliyor. SMS ile kredi kartı başvurusunda bulunurken “AXESS” yazıp 5990’a kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Başvurunuz değerlendirilip onay aldığında, müşteri danışmanı tarafından aranırsınız. Bu esnada talep ettiğiniz kartı belirtebilirsiniz.

Telefon Şubeden Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank iletişim numarası 444 25 25’i arayarak Axess kart başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri danışmanı T.C kimlik numaranız, cep telefon numaranız ve net gelir bilginizi sisteme işleyerek, başvurunuzun değerlendirme sürecini başlatacaktır. Onay aldığınızda özel bir durum olmadığı sürece şubeye gitmenize gerek kalmıyor. Kartınız basılarak adresinize ulaştırılıyor.

Direkt İnternetten Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Banka müşterisiyseniz Direkt internet şifreniz ile online kanallardan hızlı başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Şifreniz yoksa hesap numaranız veya Neo Kart bilgilerinizi kullanarak internetten hemen oluşturabiliyorsunuz. Başvurunuz onay aldığında sistemlerde kayıtlı iletişim adresinize kurye ile gönderilir. Adresinizi güncellemek isteseniz 444 25 25 Akbank telefon şubeyi arayabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartları ve Sağladıkları Avantajlar

Akbank Axess, Free ve Exi26 kredi kartı seçenekleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. Free kartın aidatı olmazken, Axess öğrenci kartı için 31 TL ve Axess klasik kredi kartı içinse 134,50 TL olarak yılda bir kez ekstreye yansıtılır. İster ücretli isterseniz ücretsiz Akbank kart kullanın, bankanın sağladığı avantajlardan yararlanabiliyorsunuz. Akbank kredi kartlarının genel özellikleri şunlardır:

Hızlı Para: Kart limitinden 500 TL-20.000 TL ve 5-12 ay vade aralığında nakit para kullanılabiliyor. Verilen hizmetten ücret alınmazken, %2 oranında faiz yansıtılır. HP yazıp 6665’e kısa mesaj gönderdiğinizde, Akbank telefon şubeden aranarak hızlı para talimatınız işleme alınır. İsterseniz dijital kanallardan veya ATM’den de hızlı para kullanabilirsiniz.

SMS Para: Ücretsiz ve %2 faiz oranıyla 3 ay vade seçeneğinden yararlanarak, kredi kartı limitinizden 500 TL’yi anında hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Yapmanız gereken PARA yazıp kart numaranızın son 6 rakamını 5990’a kısa mesaj olarak göndermektir.

Taksit İste: Akbank kredi kartının 50 TL ve üzeri peşin harcama veya nakit avans kullanımlarınızı sonradan 18 aya kadar taksitlendirme özelliği bulunuyor. Bu işlemden ücret alınmaz. Yalnızca %2 faiz oranı ve vergiler yansıtılır.

Ekstre Böldür: Akbank kartınızın asgari ödeme tutarını yatırdıktan sonra kalan borcunuzu 2-3 ay taksitlendirme imkanı verilmektedir. 100 TL-20.000 TL limitler için geçerlidir. İsterseniz ekstre böldür talebinizi iptal edebiliyorsunuz.

Ek Taksit: Taksitli yapılan alışveriş tutarına, ekstreniz kesilmeden önce 16 ay vadeye kadar ek taksit ekleyebilirsiniz. Bunun için harcamanın en az 50 TL ve faizsiz olması gerekiyor.

Akbank Kredi  Kartı Faiz Oranları ;

Alışveriş Faiz Oranı : 1.40

Gecikme Faizi : 1.70

Nakit Avans Faizi : 1.40

Sonradan Taksit Faizi : 1.40

Taksitli Nakit Avans Faizi : 1.40

Adres :Genel Müdürlük:Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul

Telefon: 4442525


Like it? Share with your friends!

0

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir